Vážení a milí návštěvníci našeho chrámu, drazí farníci, rádi bychom vás pozvali na výstavy či koncerty, které pro vás v následujících měsících chystáme.

• Od září do konce října výstava občanského sdružení Chebsko za klima (viz chebskozaklima.cz) s názvem „Sucho a voda – Jak to vidí děti“
  • V sobotu 19. 9. od 14:00 benefiční koncert Evy Mokré (viola) pro Hospic Sv. Jiří
  • V listopadu bude další výstava, která má název „Tváří v tvář“. Jsou to příběhy žen, které překonaly rakovinu. Vernisáž této výstavy bude 2. 11. od 18:00 v kostele a bude následovat debata s jednou z žen ve farním sále na faře.
  • A v prosinci vás čeká výstava obrázků dětí, které už nežijí. Pořádá Hospic sv. Jiří z Chebu. Možná, že bude doplněna výstavou maleb andělů od Martiny Špinkové.

Věříme, že si najdete čas a přijdete se do kostela na výstavy podívat. A že o výstavách řeknete ve svém okolí.

Děkujeme a těšíme se na každého z vás.

Zdeňka Nykodýmová
hlavní pokladní