V naší farnosti se už léta modlíme Živý růženec. To znamená, že skupina dvaceti (dříve patnácti) věřících si rozdělí jednotlivé desátky růžence a každý z nich se modlí jeden desátek po celý měsíc a pak zase desátek navazující. Chebská farnost se modlí od roku 1992, kdy to organizovaly sestřičky Pavla a Věra, pak od roku 2000 Dr. Terezie Staňková, která pak od roku 2015 koordinaci předala paní Marii Šalátové. Ta by nyní ráda předala štafetu někomu mladšímu. Touto cestou chceme paní Šalátové poděkovat za její vedení a starostlivost, aby každý včas dostal rozpis na celý rok.

Jedna z farnic, která je do Živého růžence zapojena, se ochotně přihlásila, že bude pokračovat. Je to paní Veronika Peťovská. Jsme rádi, že naváže na předchozí farnice.

Pokud byste se do Živého růžence chtěli připojit, nebo naopak se svůj desátek modlit dále nechcete a rádi byste jej předali někomu jinému, můžete se Veronice ozvat na e-mail [email protected] nebo jí zavolat na tel. č. 732 634 049.

Domovskou stránku Společenství živého růžence naší farnosti a inspirace k modlitbě růžence najdete ZDE.