Příznivci, přátelé, kamarádi,

opravdu Vám chceme moc poděkovat za výtěžek z Tříkrálové sbírky 2021. ????

Tento ročník byl vzhledem k epidemii velmi netradiční, což se projevilo navenek hlavně tím, že vůbec nemohlo proběhnout koledování. Malí a velcí králové se nemohli rozběhnout za Vámi domů s kasičkami, kalendáříky a křídami, aby Vám někdy více, někdy méně falešně, ale vždy od srdce, zazpívali, něco vykoledovali do kasičky, ale také Vám popřáli vše dobré do nového roku a napsali požehnání na dveře. Takhle to tedy nešlo.

Sbírka měla probíhat hlavně on-line, abychom se nesetkávali, ale také bylo možno dát stacionární kasičky do obchodů a provozoven, které jsou i v současných omezeních otevřené. Někteří se nabídli sami, někteří vyhověli naší prosbě. Moc tedy děkujeme všem dobrým duším, které si kasičku vzali k sobě na starost ve svém obchodu či úřadu.

Kasičky byly na těchto místech:

• Cheb: Medlenka, Špalíček Café & Baguetterie, Květinářství Violka, Květinářství Pavlina Jelínková, U Chebské Mydlářky, Lékárna Evropská, Zdravotní potřeby, I. Schreinerová, chrám sv. Mikuláše a Alžběty - celkem 61.708,- Kč
  • Františkovy Lázně: Lékárny Bonate, ŘKF Františkovy Lázně, Městský úřad Františkovy Lázně - celkem 4.903,- Kč a 1 euro
  • Dolní Žandov: Obecní úřad, Farní penzion a kostel archanděla Michaela - celkem 6.367,- Kč a 14 euro

Na účet z on-line příspěvků ke dni 10.2. 2021 přišlo 26.705,-Kč předběžně tedy celkem 100.070,- Kč.

Ve farnosti Skalná byly kasičky na těchto místech:

• Plesná: MKS a Infocentrum, Řeznictví M. Starec - celkem 2.781,- Kč
  • Skalná: Potraviny Hetyma, Magistra Lékárna, ŘKF Skalná - celkem 9.635,- Kč

Na účet z on-line příspěvků ke dni 10.2. 2021 přišlo 4.800,- Kč - předběžně  tedy celkem 17.216,- Kč

Moc Vám všem za Vaši podporu děkujeme. ????

P. S. Pravdou ovšem je, že je to ani ne 50% z toho, co bychom vykoledovali za normálních okolností, takže projekty, které jsme chtěli z výtěžku podpořit by určitě další prostředky uvítali.

Takže kdo by ještě chtěl něco přihodit, může tak učinit přes on-line kasičku až do konce dubna.

Živou prezentaci účelů, na které své příspvěvky pošlete, vložíte-li lokalitu "CHEB", najdete zde:

Rozdělení výtěžku TS 2021 v Chebu a ve Skalné