Farní penzion Dolní Žandov

Farní penzion Dolní Žandov

Farní penzion Dolní Žandov

Farní penzion Dolní Žandov, který je v současné době jedním z míst k setkávání, je zřízen na bývalé faře uprostřed obce Dolní Žandov hned vedle kostela sv. Michaela. Je vhodný pro všechny, kteří chtějí prožít dovolenou, víkend, či pár volných dní v klidu a tichu přírody, ve společnosti přátel, při školení spolupracovníků apod..

V okolí penzionu, který je schopen pojmout až 16 lidí ve 3 pokojích a 1 apartmánu (viz Vybavení a ceny služeb), najdete spoustu příležitostí k turistickému, sportovnímu či kulturnímu vyžití (viz Poloha a okolí penzionu).

Přízemí (kuchyň, jídelna=společenská místnost, dětská místnost, 1x WC) je v zásadě bezbariérové (jeden schod ze dvora do budovy. Do patra ke 3 pokojům, 2 WC, 2 koupelnám a 1 apartmánu vede schodiště.

Po domluvě se správci může být k dispozici kostel sv. Michaela. Mše svatá se zde zpravidla koná v sobotu od 17:00 v zimním čase a od 18:00 v letním čase.

Parkoviště je na dvoře penzionu, je zde místnost na uložení kol, možnost nabití elektrických kol. Od jara do podzimu se nabízí venkovní sezení na zahradě, u ohniště, možnost zapůjčení i grilu.

Rezervaci , či své dotazy vyřešíte dotazem na správce (kontakty viz níže, podrobněji viz Kontakty Penzion)

Do nitra i okolí farního penzionu se můžete podívat prostřednictvím naší fotogalerie. Zde si můžete prohlédnout stav z roku 2020 a roku 2024.

Předem se, prosíme, seznamte s provozním řádem penzionu či pravidly pro ochranu osobních údajů (GDPR). 

Pro další podrobnosti použijte menu v pravé části této stránky.

Těšíme se na vás!

Helena a Jozef Čverhovi
správci penzionu

Prezentace farního penzionu je vám k dispozici také zde (více viz Partneři):

Kontaktní osoby: Jozef a Helena Čverhovi, tel. 608 656 559, [email protected]

Adresa penzionu: Dolní Žandov 38, 354 93 Dolní Žandov