Aktuality a novinky ze života farnosti

Vyšel zářijový Zpravodaj

Kříž nad Hejnicemi

Právě vyšlo nové zářijové číslo farního Zpravodaje. Uvnitř vám jsou k dispozici např. další podněty k osobní průběžné četbě Bible, různá letní zamyšlení (např. nad naší roztěkaností a nad našimi manželstvími), seznámíme se s dalším zajímavým osudem jednoho z farníků, Pavla Bači, hned natřikrát nakoukneme kláštera v Hejnicích, kde 72 lidiček strávilo společně farní dovolenou (svědectví několika seniorek, jedné seniorky-juniorky a jedné juniorky) a v rubrice OuKhej! budeme postaveni před závažné rozhodnutí.

A samozřejmě se zde nabízí i přehled nejrůznějších nejen zářijových bohoslužeb, poutí a setkání. Z nich bych rád zmínil jedno, na které v čísle nezbyl prostor, a to karlovarskou projekci jedinečného filmu Terrence Malicka Strom života (13. - 14. 9. od 19:30 v kině Drahomíra v K. Varech), ke kterému nás kromě jiného zve rubrika Nenechte si ujít a se kterým se můžete podrobněji seznámit na zdi farních facebookových stránek.

Zářijový Zpravodaj je ve formátu .pdf ke stažení zde:

pdf  Zpravodaj chebské farnosti 2011 09 (890.04 kB)