Aktuality a novinky ze života farnosti

20 let Farní charity Cheb

Farní charita ChebNaše farní charita v lednu oslavila dvacetileté jubileum svého trvání. Zveme proto všechny minulé, současné (i budoucí Usmívající se) spolupracovníky, dobrovolníky, příznivce, sponzory i zvědavce na jubilejní setkání ve čtvrtek 26. 4. 2012 od 17:30 hodin ve farním domě v Chebu. Ke společnému vzpomínání i plánování do budoucna přijal pozvání ředitel Diecézní charity Plzeň, ing. Jiří Lodr. Předpokládáme také účast bývalých ředitelek a ředitelů farní charity a dalších vzácných hostí. Samozřejmě nebude chybět „jubilejní překvapení“ (a proto nemůžete chybět ani vy!). Mrkající

Dobromysl 2012Součástí jubilejního setkání bude také vyhlášení CENY SVATÉ ALŽBĚTY aneb vyhlášení osobnosti ověnčené čestným titulem CHEBSKÁ DOBROMYSL 2012.

Prosíme o vaše osobní návrhy lidí, o kterých si myslíte, že by jim pro letošní rok slušel titul CHEBSKÁ DOBROMYSL.

Měli by to být lidé, kteří dle vašeho názoru:

  • a) jsou nejen nositeli, ale také šiřiteli dobré mysli v naší farnosti;
  • b) v roce 2012 podstatnou měrou (vlastní službou, příkladem, modlitbou, finančně) přispěli ke službě nezištné lásky („caritas“) vůči lidem, kteří v naší farnosti prožívají jakoukoli nouzi.

K navrženému jménu či jménům připojte krátké odůvodnění a do středy 25. dubna 2012 předejte Evě Kolafové nebo Petru Hruškovi (mailem, telefonicky, osobně) nebo pošlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děkujeme za spolupráci!

Eva Kolafová & Petr Hruška

Hlavní Menu

Kontaktní místa Farnosti a Charity

Kostelní nám. 188/15
350 02 Cheb
tel. +420 354 422 458

po + st 9:00 - 17:00

číslo účtu farnosti:
781 704 309 / 0800
číslo účtu farní charity:
220 699 597 / 0300

Kontaktní údaje farnosti
Kontaktní údaje farní charity

Kontakt na faráře

úterý: volný den faráře
Kontakty na farní tým
Kontakt na farní penzion
Další kontakty

Kázání na Soundcloud

Copyright © 2020 Římskokatolická farnost Cheb. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.