Aktuality a novinky ze života farnosti

Za tajemstvím potopení Titaniku aneb Vítání jara

Titanic

Za tajemstvím potopení Titaniku - vítání jara

Náš ThChTeam se sice domluvil vyrazit na první jarní výpravu Za tajemstvím potopení Titaniku, ale protože v plánovaném termínu (první jarní sobota) spíše v Mariánkách hrozily ledovce, než jaro, výprava byla zatím odložena na neurčito. Pokud někdo nemá vyluštěno, může to aspoň zatím dohnat (http://coord.info/GC3BZRR).

Pokrevní bratři

Výprava za pokladem na Stříbrném jezeře

Poklad na Stříbrném jezeře (http://coord.info/GC3X3C3) - to je prémiová keška, takže se k ní běžně nedostanete, ale ZDE si stáhněte komiks Poklad na stříbrném jezeře a v něm najděte 15 číslovek v základním tvaru. Z nich pak dáme dohromady výchozí souřadnice. Můžete si také pustit celý film Poklad na Stříbrném jezeře - bude se nám to prý pak hodit v terénu (viz také ZDE).

Další jarní plány ThChTeamu se dočtete dále v článku...

Samota u lesa a lov kostrounů

Vaterland - Lovecký deník

A pokud má někdo rád filmy, může se mrknout ještě na Kačeří pouť samotou (http://coord.info/GC27ABJ - film Na samotě u lesa), případně na Lovecký deník (http://coord.info/GC2H5HH - film Vaterland - Lovecký deník) sehnat si příslušné filmíky a luštit a luštit... Už jste někdy lovili kostrouny? Že ne? Pak s Loveckým deníkem vás toto skvělé dobrodružství čeká!

PS: Poklad na Stříbrném jezeře je pro zdatnější účastníky (závěrečný čtyřkový terén), ale je do příjemné dobrodružství . Filmy ke Kačeří pouti a Loveckému deníku jsou pak spíš už pro dospělé či mládež, ale vlastní odlov je pak vhodný i pro rodiny. Tak to nějak zmákněte a dejte vědět, abychom nepropásli teplý jarní vánek...

Po stopách Krále Šumavy

Nakonec přidávám avízo na srpnovou farní dovolenou (4. - 10. 8. 2013), při které se vydáme po stopách legendárního Krále Šumavy. V blízkém i vzdálenějším okolí Přední Výtoně na Lipně, kde budeme ubytováni, je možno (kromě samozřejmostí jako Mariánská kaplička, Lipenská přehrada, Vítkův hrádek či Železná opona) odlovit i takové lahůdky jako tradičky Poustevna Lipno, Cikánský hrad, Medvědí hora, ale také třeba tajemný Chickenhouse Grail, terénně náročnější Medvědí stěnu, jednodušší, ale zajímavou mysterku Neviditelný les, náročnou, ale nádhernou earthcache Plešné jezero a jako vrchol všeho se nadšenci jistě pokusí i o náročnou 4,5/4 mysterku Král Šumavy. Více informací ZDE.

Agas7

Hlavní Menu

Kontaktní místa Farnosti a Charity

Kostelní nám. 188/15
350 02 Cheb
tel. +420 354 422 458

po + st 9:00 - 17:00

číslo účtu farnosti:
781 704 309 / 0800
číslo účtu farní charity:
220 699 597 / 0300

Kontaktní údaje farnosti
Kontaktní údaje farní charity

Kontakt na faráře

úterý: volný den faráře
Kontakty na farní tým
Kontakt na farní penzion
Další kontakty

Kázání na Soundcloud

Copyright © 2020 Římskokatolická farnost Cheb. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.