Novinky z dobrovolnického centra

Maratonské děkování

Počasí bylo ten týden před maratonem dost nevypočitatelné, ale naše přípravy bez ohledu na to finišovaly. Věřili jsme, že to dobře dopadne a v sobotu ráno nebude pršet a dorazí dostatečný počet účastníků, aby si užili Poutní maraton tak, jak jsme ho pro ně připravili. Do příprav bylo zapojeno celkem 30 dobrovolníků, které bylo zapotřebí, aby se obsadila všechna stanoviště na trase, občerstvení na faře, moto a cyklospojky pro účastníky, průvodce do poutního autobusu, masérka a další.

Naštěstí se nám počasí téměř ideálně vydařilo. Poutníků bylo kolem 120, což je sice méně než vloni, ale i tak je to pěkné číslo. Na pochod i běh nám střídavě svítilo sluníčko a bylo tak akorát. Myslím, že jsme si to všichni pěkně užili, a tak chci moc poděkovat všem, kteří se na přípravách podíleli. Všechno klapalo na jedničku, vládla pohoda. Příjemná atmosféra působila i na poutníky, kteří dorazili z jiných farností, i na sportovce, kteří se právě kvůli ní této naší akce účastní.

Děkujeme i Vám, kteří jste dodali nějaké to občerstvení, i Vám, kteří jste na nás mysleli ve svých přímluvách. Vždyť na 120 účastníků byly jen tři úrazy. Překvapený

eko

Kam dál?

Kontaktní místa Farnosti a Charity

Kostelní nám. 188/15
350 02 Cheb
tel. +420 354 422 458

po + st 9:00 - 17:00

číslo účtu farnosti:
781 704 309 / 0800
číslo účtu farní charity:
220 699 597 / 0300

Kontaktní údaje farnosti
Kontaktní údaje farní charity

Kontakt na faráře

úterý: volný den faráře
Kontakty na farní tým
Kontakt na farní penzion
Další kontakty

Kázání na Soundcloud

Copyright © 2020 Římskokatolická farnost Cheb. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.