Novinky z Charity

The Tap Tap v chebském divadle!

tap_tap_chebZprávy z Chebu: Unikátní kulturní zážitek čeká chebské publikum příští úterý. V divadle totiž vystoupí kapela The Tap Tap se svým pověstným „rytmickým nářezem, který nedovolí nikomu zůstat v klidu“. Celou akci organizuje chebská Střední zdravotnická a vyšší odborná škola společně s občanským sdružením Joker, kteří díky sponzorům budou moci věnovat výtěžek z koncertu na dobročinné účely.

The Tap Tap v roce 1998 založil a dodnes vede Šimon Ornest. V souboru hrají převážně handicapovaní studenti Jedličkova ústavu. Skupina spolupracuje se známými umělci, například s Danem Bártou, Davidem Kollerem, Matějem Ruppertem, Vojtou Dykem, Xindlem X či Tomášem Hanákem. The Tap Tap vydala alba Hopšidyridy (2006), které nahrála s ukrajinskou kapelou Huculyk, a Párty na kolečkách (2010). Letos se objevila i v seriálu Ulice.

Převzato z webu Zprávy z Chebu

Kontaktní místa Farnosti a Charity

Kostelní nám. 188/15
350 02 Cheb
tel. +420 354 422 458

po + st 9:00 - 17:00

číslo účtu farnosti:
781 704 309 / 0800
číslo účtu farní charity:
220 699 597 / 0300

Kontaktní údaje farnosti
Kontaktní údaje farní charity

Kontakt na faráře

úterý: volný den faráře
Kontakty na farní tým
Kontakt na farní penzion
Další kontakty

Kázání na Soundcloud

Copyright © 2020 Římskokatolická farnost Cheb. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.