Novinky z Charity

The Tap Tap v chebském divadle!

tap_tap_chebZprávy z Chebu: Unikátní kulturní zážitek čeká chebské publikum příští úterý. V divadle totiž vystoupí kapela The Tap Tap se svým pověstným „rytmickým nářezem, který nedovolí nikomu zůstat v klidu“. Celou akci organizuje chebská Střední zdravotnická a vyšší odborná škola společně s občanským sdružením Joker, kteří díky sponzorům budou moci věnovat výtěžek z koncertu na dobročinné účely.

The Tap Tap v roce 1998 založil a dodnes vede Šimon Ornest. V souboru hrají převážně handicapovaní studenti Jedličkova ústavu. Skupina spolupracuje se známými umělci, například s Danem Bártou, Davidem Kollerem, Matějem Ruppertem, Vojtou Dykem, Xindlem X či Tomášem Hanákem. The Tap Tap vydala alba Hopšidyridy (2006), které nahrála s ukrajinskou kapelou Huculyk, a Párty na kolečkách (2010). Letos se objevila i v seriálu Ulice.

Převzato z webu Zprávy z Chebu