Novinky z Charity

Dobrej den 09

V sobotu 18. dubna nadešel dlouho očekávaný den. Den, kdy se konala akce za odměnu pro dobrovolníky zapojené do Tříkrálové sbírky nazvaná „Dobrej den“. Podrobnosti dále v článku, fotky ZDE.

Sešli jsme se před polednem na nádraží v Chebu v přehojném počtu celkem 58 účastníků. Ve vlaku jsme obsadili téměř celý vagón a vyrazili do Sokolova.

Počasí nám moc nepřálo, a tak jsme pochodovali směrem ke kinu Alfa v dešti. Zde se konalo jen pro nás promítání 3D filmu Safari. Speciální brýle snad byly pro nejmenší účastníky trochu velké a těžké, ale zaujati africkou divočinou na to brzy zapomněli.

Po filmu jsme ještě chvilku poseděli v kinokavárně, pojedli trochu toho občerstvení a zavzpomínali na hezké zážitky z lednového koledování.

Pak už byl čas opět vyrazit na vlak, protože cesta k nádraží nám trvala skoro půl hodiny. Nejmenší jsme museli chvílemi i poponášet, ale už nepršelo, tak se nám šlo hned veseleji. Cesta vlakem zpět utekla jako voda v několikrát opakovaném přepočítávání, abychom se ujistili, že se vracíme všichni.

Na nádraží se ještě oddělila skupinka vytrvalkyň, které se nespokojily s výletem a šly pokračovat na faru, kde pro ně Petr Huška a Maruška Nováková přichystali noc plnou her, povídání a dobrodružství (viz článek Dobrá noc). My ostatní jsme se rozloučili s tím, že nejpozději o příští Tříkrálové sbírce se zase sejdeme a společně vyrazíme koledovat do ulic Chebu a okolí.

eko

Kontaktní místa Farnosti a Charity

Kostelní nám. 188/15
350 02 Cheb
tel. +420 354 422 458

po + st 9:00 - 17:00

číslo účtu farnosti:
781 704 309 / 0800
číslo účtu farní charity:
220 699 597 / 0300

Kontaktní údaje farnosti
Kontaktní údaje farní charity

Kontakt na faráře

úterý: volný den faráře
Kontakty na farní tým
Kontakt na farní penzion
Další kontakty

Kázání na Soundcloud

Copyright © 2020 Římskokatolická farnost Cheb. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.