Podle rubrik

Pastorační rada v únoru

Dne 1. 2. se uskutečnilo druhé setkání pastorační rady v novém složení. Po společné modlitbě a zamyšlení nad 1. kapitolou proroka Jeremiáše následovaly tyto body:

 

1. Role uvnitř pastorační rady: Chybí role chrliče nápadů, zato rejpalové jsou hned tři. Z formálních rolí byly určeny tyto: předseda Petr Bauchner, místopředsedkyně Zdeňka Skubeničová, moderátor Petr Hruška (bude zacvičovat Janu Karasovou), sekretář Jiří Kolafa (bude zacvičovat Martinu Belasovou).

2. Volná reflexe farního života: Místa radosti: LDN, Zpravodaj, dětské akce; Místa bolesti: nescházející se mládež, ubývání malých skupinek, klesající účast na farních akcích obecně.

3. Pastorační priority 2007-08: Byly odsouhlaseny v souladu s přijatým dokumentem vytvořeným předešlou PR takto: a) služba: rozvoj solidarity s potřebnými, b) spolupráce: růst v pastoračních službách na základě darů, c) správa: rozvoj pastýřského vedení a sdílení tohoto vedení.

4. Farní kalendář 2007: PR vzala na vědomí návrh hlavních termínů 2007 pro farní kalendář bez připomínek.

5. Rozpočet farnosti 2007: PR vzala na vědomí návrh farního rozpočtu. Připomínky nebyly možné, problematika je příliš náročná časově i odborně, s důvěrou tedy postoupeno radě ekonomické a vedení farnosti.

Příští setkání se uskuteční 29. 3. 2007

Jiří Kolafa

 

Kontaktní místa Farnosti a Charity

Kostelní nám. 188/15
350 02 Cheb
tel. +420 354 422 458

po + st 9:00 - 17:00

číslo účtu farnosti:
781 704 309 / 0800
číslo účtu farní charity:
220 699 597 / 0300

Kontaktní údaje farnosti
Kontaktní údaje farní charity

Kontakt na faráře

úterý: volný den faráře
Kontakty na farní tým
Kontakt na farní penzion
Další kontakty

Kázání na Soundcloud

Copyright © 2020 Římskokatolická farnost Cheb. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.