Podle rubrik

Pozdní odpoledne našeho kostela sv. Michaela

Opět již po několikáté jsem otevírala kostel, aby si žáci naší ZŠ pod vedením p. učitelky M. Kudláčkové a učitelek MŠ a prvního stupně ZŠ vyzkoušeli, jak budou znít vánoční, nebo nyní jarní zpěvy v našem kostele. Je to několik let a to ještě za života mého manžela, kdy se obyvatelé těší na tato vystoupení (v kostele je to vždy nejkrásnější).

Letos to bylo poprvé, kdy na jaře žáci se svými učitelkami připravili krásné písně z lidové a muzikálové tvorby. Návštěvníci s nadšením odměnili tato pěvecká vystoupení velkým potleskem. Pro mne to znamená, že se Dolní Žandov probudil do lepších časů. A tak náš kostelíček otvíráme pro všechny nejen o vánocích, ale i na jařa a možná i na pouť, která bývá koncem září.

Děkujeme Vám paní učitelky i vám žákům, kteří se o tato setkání zasloužíte.

Zdenka Kyznarová

Kontaktní místa Farnosti a Charity

Kostelní nám. 188/15
350 02 Cheb
tel. +420 354 422 458

po + st 9:00 - 17:00

číslo účtu farnosti:
781 704 309 / 0800
číslo účtu farní charity:
220 699 597 / 0300

Kontaktní údaje farnosti
Kontaktní údaje farní charity

Kontakt na faráře

úterý: volný den faráře
Kontakty na farní tým
Kontakt na farní penzion
Další kontakty

Kázání na Soundcloud

Copyright © 2020 Římskokatolická farnost Cheb. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.