Ze života skupin

Spolek Maria Loreto v listopadu

V příštím roce oslaví náš Spolek Maria Loreto – občanské sdružení pro ochranu památek Chebska - 20 let svého trvání. Počet členů z  původních 40 vzrostl na sto. Spolek má za sebou mnohostrannou činnost zaměřenou na naše poutní místo, na opravu a údržbu různých kapliček a Božích muk v okolí Chebu a také na organizování poutí. Na hodnocení činnosti bude příležitost jindy.

V závěru letošního roku je třeba poděkovat všem, kteří jsou ve Spolku od jeho založení, za věrnost a těm mnoha, kteří do Spolku vstoupili v dalších létech, za podporu.

Další poděkování patří skupině dobrovolníků, kteří letos již 11. sezónu zajišťovali na Loretě denní provoz.

Velice vděčni jsme předsedovi spolku P. Filipovi Zdeňku Lobkowiczovi, OPraem. Funkci předsedy neopustil po převzetí farnosti v Mariánských Lázních a ani nyní, kdy se stal opatem kláštera premonstrátů v Teplé.

Kéž nám dobrotivý Pán pomáhá a řídí naši činnost i v dalších letech.

ako