Články s přeshraniční tématikou

Překvapivý dar

Předseda německého spolku Maria Loreto ve Waldsassenu pan Erwin Sommer našel u vchodu do svého domu dvě igelitové tašky. V jedné byla na plátně ručně malovaná kopie byzantské ikony upevněná na starém dřevě, zlatě gravírovaná a s certifikátem pravosti, ve druhé kopie známé ikony Panna Maria ustavičné pomoci. Originál pochází z Kréty, je ze 14. století a od r. 1866 je v Římě v kostele sv. Alfonse, který patří řádu redemptoristů. K ikonám byl přiložen také kovový reliéfní obrázek sv. Růženy z Limy a naléhavá prosba anonymního dárce, aby věci byly umístěny na Loretě jako poděkování Panně Marii.

Přání jsme splnili a náš dobrovolník Jan Zahradník následující den při své službě na Loretě obrazy umístil do ambitu.

ako

Kontaktní místa Farnosti a Charity

Kostelní nám. 188/15
350 02 Cheb
tel. +420 354 422 458

po + st 9:00 - 17:00

číslo účtu farnosti:
781 704 309 / 0800
číslo účtu farní charity:
220 699 597 / 0300

Kontaktní údaje farnosti
Kontaktní údaje farní charity

Kontakt na faráře

úterý: volný den faráře
Kontakty na farní tým
Kontakt na farní penzion
Další kontakty

Doporučujeme

Kázání na Soundcloud

Copyright © 2020 Římskokatolická farnost Cheb. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.