Články s přeshraniční tématikou

Zazimování Lorety

Dušičková mše sv. organizovaná německým Spolkem Maria Loreto se letos na Loretě slavila až v neděli 6. listopadu, ale už v sobotu 5. listopadu jsme Loretu připravili na zimní odpočinek, protože jiný termín letos nevyhovoval. Bylo třeba uložit obrazy a všechny předměty z ambitů do suchých prostor, shrabat listí (letos bylo mokré a to práci ztěžovalo) a zabezpečit prostory proti myším a jiným drobným škůdcům. Nejtěžší úkol – vyčistit okapy na střechách ambitů - zdolal tentokrát P. Richard.

Poděkování za vydatnou pomoc patří všem 14 účastníkům „zazimování“. Byli to Pavel Bača, Petr Beran, Josef Čejka, V. Papež, Richard Preibisch, P. Richard Polák, Miroslav Schulz, Zdeněk Vild a Vlasta Černochová, Marie Červenková, Ing. Eva Kolafová, Alena Kovaříková, Magda Novotná a Truda Penkertová. Na pomoc přišli také manželé Tancošovi. O polední občerstvení se vzorně postaral Mirek Schulz. Anička Skoupá, která se nemohla tentokrát zúčastnit, poslala výborný moučník.

ako

Kontaktní místa Farnosti a Charity

Kostelní nám. 188/15
350 02 Cheb
tel. +420 354 422 458

po + st 9:00 - 17:00

číslo účtu farnosti:
781 704 309 / 0800
číslo účtu farní charity:
220 699 597 / 0300

Kontaktní údaje farnosti
Kontaktní údaje farní charity

Kontakt na faráře

úterý: volný den faráře
Kontakty na farní tým
Kontakt na farní penzion
Další kontakty

Doporučujeme

Kázání na Soundcloud

Copyright © 2020 Římskokatolická farnost Cheb. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.