Články s přeshraniční tématikou

Rozběhli to na Loretu

Chebský běžecký klub Rozběhnito vybral pro Silvestrovský běh před několika lety trasu od městské sportovní haly v Chebu na Loretu a zpět. Poprvé běželo 8 běžců. Pak se rok od roku počet účastníků stupňoval. Tentokrát jich už bylo 446.

Start byl v 10 hodin a krátce před jedenáctou dorazili na Loretu první běžci. Byl mezi nimi i pan starosta Antonín Jalovec. Pak přibíhali, přijížděli na kolech i na koloběžkách další a další účastníci. Běžecký klub pro ně připravil bohaté občerstvení a teplé i studené nápoje k posilnění na zpáteční běh. Pro ty, kteří by běh do cíle už nezvládli, stálo před Loretou několik „silvestrovských taxíků“. Ale nebyly moc využity.

Až do poledne byla Loreta plná účastníků. Odpočívali na lavičkách před zpátečním během, popíjeli čaj a stoly s občerstvením se prázdnily. Po poledni už nepřišel nikdo. Pořadatelé zabalili zbytky „bufetu“, naložili pytle s odpadky a ve 12:50 odjeli. Loreta se vrátila do zimního odpočinku.

ako

Kontaktní místa Farnosti a Charity

Kostelní nám. 188/15
350 02 Cheb
tel. +420 354 422 458

po + st 9:00 - 17:00

číslo účtu farnosti:
781 704 309 / 0800
číslo účtu farní charity:
220 699 597 / 0300

Kontaktní údaje farnosti
Kontaktní údaje farní charity

Kontakt na faráře

úterý: volný den faráře
Kontakty na farní tým
Kontakt na farní penzion
Další kontakty

Doporučujeme

Kázání na Soundcloud

Copyright © 2020 Římskokatolická farnost Cheb. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.