Poutní maraton 2021 - možnost daru pro Hospic

Poutní maraton 2021
Člověku zbývá naděje

12. ročník 19. června 2021

Až do 30. 6. 2021 je možné přispívat na Hospic Sv. Jiří zde:

Poutní maraton aneb Člověku zbývá naděje | Donio

Podrobné informace: farnostcheb.cz/maraton

pm_2021_logo_motto_1Předposlední červnovou sobotu, 19. 6. 2021, pořádá Farní charita ChebBěžecká škola Miloše Škorpila a Římskokatolická farnost Cheb benefiční Poutní maraton.

Letos máme zcela nové trasy vhodné jak pro rodiny s dětmi nebo seniory, tak pro sportovce. Vedou po místech zaniklých kostelů, kaplí a synagog ve městě Chebu a okolí.

Dvě možnosti účasti

• CHEBSKÁ - absolvováním jedné ze čtyř různě dlouhých tras ve městě Chebu a okolí:
    • CESTA NECESTA   Jakákoli jiná trasa dle vašeho výběru (10, 12, 20 km apod.)
  • LOKÁLNÍ - absolvováním trasy v okolí vašeho bydliště či kdekoli jinde dle vašeho výběru a s příspěvkem na benefici

Všechny trasy na všech třech úrovních je možné absolvovat nejen během, ale také pěšky, na koloběžce, na kole či jakýmkoli jiným, vámi zvoleným způsobem nezahrnujícím umělý pohon.

Podrobněji k trasám a organizaci viz farnostcheb.cz/maraton

Startovné je doporučené ve výši 300,- Kč a celé je určeno na podporu služeb mobilního Hospice Sv. Jiří Cheb, který poskytuje služby umírajícím lidem v domácím prostředí především na Chebsku (od Aše po Mariánské Lázně). Jeho výše záleží na Vás a Vašich možnostech, ale budeme rádi za vaši velkorysost. Na podporu této organizace půjde celý výtěžek z dvanáctého ročníku Poutního maratonu.

Poutní maraton 2021 - plakát