Farní dům Cheb

Farní dům Cheb

Možnost osobního útočiště, společného programu či přespání ve farním domě v Chebu

Na faře v Chebu jsou kromě různých kanceláří (viz kontakt) k dispozici především společné prostory pro nejrůznější setkávání, včetně omezené možnosti dočasného přespání. 

Po domluvě s farářem, nebo farní asistentkou ve farní kanceláři, si můžete zalézt do farní kaple sv. Jana ke svatostánku k tiché adoraci. Se svojí domácí skupinkou nemusíte vždycky budit sousedy hlasitými chválami a můžete si setkání po domluvě či pravidelně zorganizovat na faře, pak vedoucímu skupinky mohou být dlouhodobě svěřeny klíče od farního domu.  

Pokud putujete (třeba do Compostely či po Via portě), ;-) můžete zkusit štěstí, třeba na někoho na faře natrefíte, případně si nocleh můžete domluvit předem. Pokud nejsme zrovna obsazení, bývá volná jedna místnost (1 postel), se společnou kuchyňkou, sprchovým koutem a toaletou s kanceláří. Někdy je navíc volná ještě pohostinka s jednou postelí, sprchovým koutem a toaletou (možná přistýlka). Nejsme ovšem hotel, ani penzion, ani turistická ubytovna, ani noclehárna pro lidi bez přístřeší. Jen prostě občas neodmítneme lidi na cestě, necháme je takto "u sebe doma" přespat. Za dobrovolný příspěvek na chodbě do kasičky.

Kontaktní osoba: Dana Vrbová, farní kancelář, tel. 731 619 762, [email protected]